O nas

Langloo.com to internetowy serwis edukacyjny oraz platforma e-learningowa przeznaczona dla wszystkich tych internautów, którzy są zainteresowani nauką języka angielskiego oraz doskonaleniem znajomości tego języka. W langloo.com każdy użytkownik, niezależnie od wieku oraz stopnia zaawansowania, znajdzie coś dla siebie – pełne kursy językowe dla wszystkich poziomów – od poziomu początkującego A1, aż do poziomu zaawansowanego C2, napisane prostym językiem omówienie całej gramatyki angielskiej wraz z interaktywnymi ćwiczeniami sprawdzającymi, ciekawe czytanki po polsku i angielsku zawierające wyjaśnienia słów trudniejszych, a także system nauki słownictwa, wiele różnych nagrań dźwiękowych, omówienia co bardziej skomplikowanych konstrukcji leksykalno-gramatycznych itp.

Langloo.com to również interaktywna społeczność wszystkich tych, którzy uczą się języka angielskiego oraz chcą nadal rozwijać swoje kompetencje w znajomości tego języka.

Jeżeli dotychczas nie miałeś motywacji do systematycznej nauki języka angielskiego to mamy dla Ciebie coś wyjątkowego – program LanglooBenefits, dzięki któremu za regularne i aktywne działanie w serwisie oraz za zdobywanie coraz to nowej umiejętności językowych będziesz otrzymywał gwarantowane nagrody rzeczowe. Wystarczy tylko być aktywnym, uczyć się systematycznie, zbierać punkty L i wymieniać je na bezpłatne nagrody w naszym firmowym sklepie.

Jako redakcja serwisu obiecujemy dołożyć wszelkich starań, aby dostarczana przez portal i platformę językową wiedza stała się dla Was kluczem do sukcesu – a sukcesem jest dobra znajomość języka angielskiego. Zapraszamy do nauki i życzymy samych sukcesów w poznawaniu języka angielskiego.


Nasi Partnerzy

Serwis językowy Langloo.com stale współpracuje merytorycznie z wieloma firmami, instytucjami, wydawnictwami i szkołami w Polsce i na świecie. Współpraca ta obejmuje różne dziedziny działalności, a liczba naszych Partnerów z roku na rok wciąż się zwiększa.

W tym miejscu chcieliśmybyśmy serdecznie podziękować za współpracę i zaufanie mając nadzieję, że również w przyszłości nasi Partnerzy będą nas wspierać w propagowaniu idei nauki języka angielskiego.

Lista naszych partnerów:


Współpraca merytoryczna:


Uniwersytet Santa Clara (Santa Clara, Kalifornia) jest najstarszą uczelnią wyższą w Kalifornii, założoną w 1851 roku. Na łamach serwisu Langloo, w dziale Czytanki, znajdziecie artykuły z internetowego magazynu tego uniwersytetu The Santa Clara, z serii Personal Advice Corner, które polecamy szczególnie ze względu na ciekawy, młodzieżowy język, którym są pisane.
Nevada Magazine to amerykański magazyn wydawany regularnie co dwa miesiące już od ponad 70 lat. Na łamach magazynu publikowane są przede wszystkim artykuły dotyczące stanu Nevada – historii i legend, które się z nią wiążą oraz ciekawych turystycznie miejsc i aktualnych wydarzeń kulturalnych. Na łamach Langloo, w dziale Czytanki, Nevada Magazine publikuje przede wszystkim artykuły promujące najciekawsze atrakcje turystyczne oraz legendy krążące wokół Las Vegas i innych miast hazardu.
State Press Magazine (SPM) jest akademickim magazynem internetowym redagowanym przez studentów Arizona State University (ASU). ASU jest najpopularniejszą publiczną uczelnią wyższą w Stanach, na której rocznie kształci się blisko 70 tysięcy studentów. Na łamach Langloo, w dziale Czytanki, można znaleźć artykuły pisane przez studentów ASU redagowane pod okiem wykładowców z wydziału dziennikarstwa.

The Guardian jest niezależną studencką internetową gazetą redagowaną przez studentów University of California z San Diego (UCSD), będącego częścią Uniwersytetu Kalifornijskiego. UCSD zajmuje siódme miejsce w rankingu najlepszych publicznych uniwersytetów amerykańskich.

Kariera

Serwis językowy Langloo.com podejmie współpracę z osobami, które chcą rozszerzyć swoje doświadczenie zawodowe o współpracę z internetowym serwisem edukacyjnym. Obecnie poszukujemy współpracowników do pracy zdalnej, którzy chcą publikować na naszych łamach autorskie teksty i materiały edukacyjne. Szczególnie do współpracy zapraszamy nauczycieli, którzy zobligowani są w ramach swojego rozwoju zawodowego do opracowywania i publikacji różnego rodzaju materiałów dydaktycznych i merytorycznych. Zapraszamy do skontaktowania się z działem redakcyjnym, który wyjaśni zasady współpracy. Wszystkim osobom współpracującym wystawiamy oficjalne certyfikaty poświadczające współpracę.


Wirtualne praktyki

Szukając wymarzonej pracy niezwykle ważnym atutem mogącym zaważyć na wyborze kandydata przez pracodawcę, są udokumentowane staże i praktyki. Mając to na uwadze serwis językowy Langloo.com od października 2012 roku uruchamia program wirtualnych praktyk, w których każda osoba interesująca się językiem angielskim i chcąca zdobyć doświadczenie we współpracy z internetowym serwisem edukacyjnym będzie mogła odbyć praktykę zawodową na odległość. W chwili obecnej do odbycia praktyk wirtualnych poszukujemy 30 osób. O szczegóły tej oferty dowiesz się tu.

Jak wygląda praktyka

Praktyka wirtualna polega na czasowym wykonywaniu określonych działań na rzecz serwisu, w zamian za pomoc przy realizacji tych zadań. Każdy praktykant otrzymuje swojego zdalnego opiekuna, który określa zakres zadań wykonywanych przez praktykanta, sprawdza jakość wykonanej pracy, poprawia prace praktykanta, a także szkoli praktykanta w zakresie jakości wykonywanych przez niego zadań. Wszystkim naszym praktykantom wystawiamy oficjalne certyfikaty poświadczające odbycie praktyki.

Kto może aplikować o praktykę wirtualną

Do praktyk wirtualnych kwalifikujemy osoby znające język angielski co najmniej na poziomie średniozaawansowanym, potrafiące i lubiące pisać po polsku i angielsku i mające co najmniej 17 lat. Ważne jest, aby osoba aplikująca miała świadomość, że praktyka jest dobrowolna i bezpłatna i jej celem jest nabycie przez praktykanta określonych kompetencji pracowniczych. Każda aplikacja o odbycie praktyki wirtualnej jest szczegółowo analizowana. Z wybranymi kandydatami telefonicznie skontaktuje się nasz koordynator i omówi warunki i zakres praktyki. Każda praktyka trwa od 3 do 6 miesięcy. Wybranym, najlepszym kandydatom zaproponujemy stałą współpracę na zasadach komercyjnych.

Jakie będę miał korzyści z odbytej praktyki wirtualnej

Przede wszystkim uzyskacie nowe kompetencje pracownicze w zakresie pisania i edycji tekstów, kontaktu z innymi użytkownikami, tworzenia bieżącej oferty serwisu. Każdy praktykant otrzyma oficjalne poświadczenie odbycia praktyki, które będzie dokumentem cenionym przez każdego przyszłego pracodawcę. Zapraszamy do odbycia wirtualnej praktyki w langloo.com.

Jak zbierać punkty?

Powiadomienia

SMSZamów usługę sms a codziennie otrzymasz wiadomość z nowym słówkiem lub przypomnienie o kolejnej lekcji. Aby skorzystać z tej opcji podaj swój numer telefonu w ustawieniach konta.

Nagrody do zdobycia