O nas


Langloo.com to internetowy serwis edukacyjny oraz platforma e-learningowa przeznaczona dla wszystkich tych internautów, którzy są zainteresowani nauką języka angielskiego oraz doskonaleniem znajomości tego języka. W langloo.com każdy użytkownik, niezależnie od wieku oraz stopnia zaawansowania, znajdzie coś dla siebie – pełne kursy językowe dla wszystkich poziomów – od poziomu początkującego A1, aż do poziomu zaawansowanego C2, napisane prostym językiem omówienie całej gramatyki angielskiej wraz z interaktywnymi ćwiczeniami sprawdzającymi, ciekawe czytanki po polsku i angielsku zawierające wyjaśnienia słów trudniejszych, a także system nauki słownictwa, wiele różnych nagrań dźwiękowych, omówienia co bardziej skomplikowanych konstrukcji leksykalno-gramatycznych itp.

Langloo.com to również interaktywna społeczność wszystkich tych, którzy uczą się języka angielskiego oraz chcą nadal rozwijać swoje kompetencje w znajomości tego języka.

Jeżeli dotychczas nie miałeś motywacji do systematycznej nauki języka angielskiego to mamy dla Ciebie coś wyjątkowego – program LanglooBenefits, dzięki któremu za regularne i aktywne działanie w serwisie oraz za zdobywanie coraz to nowej umiejętności językowych będziesz otrzymywał gwarantowane nagrody rzeczowe. Wystarczy tylko być aktywnym, uczyć się systematycznie, zbierać punkty L i wymieniać je na bezpłatne nagrody w naszym firmowym sklepie.

Jako redakcja serwisu obiecujemy dołożyć wszelkich starań, aby dostarczana przez portal i platformę językową wiedza stała się dla Was kluczem do sukcesu – a sukcesem jest dobra znajomość języka angielskiego. Zapraszamy do nauki i życzymy samych sukcesów w poznawaniu języka angielskiego.