Nasi partnerzy


Serwis językowy Langloo.com stale współpracuje merytorycznie z wieloma firmami, instytucjami, wydawnictwami i szkołami w Polsce i na świecie. Współpraca ta obejmuje różne dziedziny działalności, a liczba naszych Partnerów z roku na rok wciąż się zwiększa.

W tym miejscu chcieliśmybyśmy serdecznie podziękować za współpracę i zaufanie mając nadzieję, że również w przyszłości nasi Partnerzy będą nas wspierać w propagowaniu idei nauki języka angielskiego.

Lista naszych partnerów:

Współpraca merytoryczna:


Uniwersytet Santa Clara (Santa Clara, Kalifornia) jest najstarszą uczelnią wyższą w Kalifornii, założoną w 1851 roku. Na łamach serwisu Langloo, w dziale Czytanki, znajdziecie artykuły z internetowego magazynu tego uniwersytetu The Santa Clara, z serii Personal Advice Corner, które polecamy szczególnie ze względu na ciekawy, młodzieżowy język, którym są pisane.
Nevada Magazine to amerykański magazyn wydawany regularnie co dwa miesiące już od ponad 70 lat. Na łamach magazynu publikowane są przede wszystkim artykuły dotyczące stanu Nevada – historii i legend, które się z nią wiążą oraz ciekawych turystycznie miejsc i aktualnych wydarzeń kulturalnych. Na łamach Langloo, w dziale Czytanki, Nevada Magazine publikuje przede wszystkim artykuły promujące najciekawsze atrakcje turystyczne oraz legendy krążące wokół Las Vegas i innych miast hazardu.
State Press Magazine (SPM) jest akademickim magazynem internetowym redagowanym przez studentów Arizona State University (ASU). ASU jest najpopularniejszą publiczną uczelnią wyższą w Stanach, na której rocznie kształci się blisko 70 tysięcy studentów. Na łamach Langloo, w dziale Czytanki, można znaleźć artykuły pisane przez studentów ASU redagowane pod okiem wykładowców z wydziału dziennikarstwa.

The Guardian jest niezależną studencką internetową gazetą redagowaną przez studentów University of California z San Diego (UCSD), będącego częścią Uniwersytetu Kalifornijskiego. UCSD zajmuje siódme miejsce w rankingu najlepszych publicznych uniwersytetów amerykańskich.