W dniach od 4 do 6 październka łącznie z dziennikiem Rzeczpospolita można zakupić w cenie 7.99 złotych przygotowane przez firmę langloo.com multimedialne kursy komputerowe przygotowujące do egzaminów maturalnych z: języka polskiego, matematyki oraz języka angielskiego.

Sprzedawana na trzech płytkach seria składa się łącznie z czterech programów ponieważ na trzeciej płycie znajdują się dwa programy przygotowujące do matury z języka angielskiego – jeden kurs przeznaczony dla osób zdających egzamin na poziomie podstawowym oraz drugi przeznaczony dla osób zdających egzamin na poziomie rozszerzonym.


Harmonogram wydań poszczególnych programów:

4 października (poniedziałek)Moja Matura 2011 Język polskipoziom podstawowy,

5 października (wtorek)Moja Matura 2011 Matematyka – poziom podstawowy,

6 października (środa) Moja Matura 2011 Język angielski – poziom podstawowy oraz poziom rozszerzony.


Krótka informacja o poszczególnych kursach:

Moja Matura 2011 Język polski

Kurs przygotowujący do Nowej Matury z języka polskiego to niezbędna i bardzo wygodna pomoc w powtórkach przed egzaminem maturalnym. Na płycie znajduje się kurs przeznaczony dla osób przygotowujących się do matury na poziomie podstawowym zawierający 10 lekcji składających się z ponad 200 stron z ćwiczeniami. Programy obejmują tematykę obowiązującą na egzaminów z zakresu poszczególnych epok: starożytności, Biblii, średniowiecza, renesansu, barku, oświecenia, romantyzmu, pozytywizmu, młodej polski oraz wieku XX.

Moja Matura 2011 Matematyka

Kurs przygotowujący do Nowej Matury z matematyki to program, który w bardzo przystępny i możliwie prosty sposób omawia zagadnienia obowiązujące na maturze z tego przedmiotu. Kurs zawiera 9 lekcji składających się ze 130 stron z ćwiczeniami na poziomie podstawowym które obejmują wszystkie obowiązujące na egzaminie działy, a więc liczby i ich zbiory, funkcje i ich własności, wielomiany i funkcje wymierne, funkcje trygonometryczne, ciągi liczbowe, planimetrię, geometrię analityczną, stereometrię oraz zagadnienia związane z rachunkiem prawdopodobieństwa.


Moja Matura 2011 Język angielski

Na płycie kursu przygotowującego do egzaminu maturalnego z języka angielskiego znajdują się dwa programy – jeden przeznaczony dla osób przygotowujących się do matury na poziomie podstawowym, a drugi na poziomie rozszerzonym. Oba kursy zawierają po 10 lekcji składających się z 200 stron każdy. Programy obejmują wszystkie elementy egzaminu, a więc rozumienie tekstu czytanego, rozumienie ze słuchu, wypowiedź pisemną, rozpoznawanie i stosowanie struktur językowych, mówienie oraz gramatykę.

Jesteśmy przekonani, że dzięki programom z serii Matura 2011 przygotowanie do egzaminów będzie znacznie prostsze, a nauka przyjemna i efektywna.

Bezpłatne programy do pobrania!

I na koniec najważniejsza informacja. Dla osób, które zakupiły powyższe programy maturalne już w przyszłym tygodniu w portalu langloo.com dostępne będą do pobrania zupełnie bezpłatnie ich drugie części zawierające uzupełnienia i rozwinięcia materiału.


Harmonogram udostępniania drugich części programów maturalnych

11 października (poniedziałek) Moja Matura 2011 Język polski – poziom podstawowy,

12 października (wtorek)Moja Matura 2011 Matematyka – poziom podstawowy,

13 października (środa)Moja Matura 2011 Język angielski – poziom podstawowy oraz poziom rozszerzony.


Abyście nie zapomnieli pobrać powyższych programów zachęcamy do zostawienia swojego maila, a w dniu udostępnienia danego programu poinformujemy Was mailowo, że program jest już możliwy do pobrania. Adres zostawicie w ankiecie dostępnej z przycisku Pobierz bezpłatnie drugą część programu znajdującego się w menu każdego z kursów z serii Matura 2011.

Życzymy przyjemnej nauki i powodzenia na egzaminie maturalnym w roku 2011!

Redakcja portalu langloo.com

D.D.2010-10-05 14:37:44