|

News

W dziale News znajdziecie różne interesujące informacje na tematy związane z szeroko rozumianą kulturą anglosaską. A więc przeczytacie tu artykuły o bieżących wydarzeniach kulturalnych ze świata literatury, sztuki, kina i muzyki, a także ciekawe wiadomości dotyczące języka angielskiego oraz materiałów służących do jego nauki.

Hyde Park

Lyrics

Dział Lyrics zainteresuje wszystkich tych, którzy lubią słuchać angielskich przebojów ze zrozumieniem tekstu. W tym dziale będziecie mogli obejrzeć najnowsze teledyski topowych piosenek, a także zapoznać się z tekstami tych utworów w języku angielskim oraz ich polskimi, zweryfikowanymi tłumaczeniami. Życzymy miłego słuchania!

Trailers

W dziale Trailers postanowiliśmy wykorzystać informacje dotyczące nowości filmowych do nauki języka angielskiego. A więc znajdziecie tu opisy filmów mających wkrótce trafić na ekrany; będziecie mogli obejrzeć trailery, a także zapoznać się z wybranymi z nich angielskimi frazami wraz z polskimi tłumaczeniami. Mamy nadzieję, że ten nowy sposób nauki angielskich fraz przypadnie Wam do gustu.

Miscellaneous

W dziale Miscellaneous znajdziecie różne ciekawostki z zakresu języka angielskiego i jego stosowania z praktyce. Poznacie neologizmy i wyrażenia slangowe, nietuzinkowe złożenia językowe i frazy, a także informacje na temat szczególnych przypadków stosowania wyrazów w określonych sytuacjach. Dział ten z pewnością poszerzy Waszą znajomość języka angielskiego.

Święta

W dziale Święta znajdziecie zbiór artykułów dotyczących popularnych świąt, obchodzonych w krajach anglojęzycznych. Ponadto znajdziecie tu piosenki charakterystyczne dla każdej z tych uroczystości oraz przepisy na dania serwowane w tym okresie.

Portal Langloo

W dziale Portal Langloo znajdziecie informacje na temat nowości pojawiających się na naszym portalu. W szczególności będziemy Was tu informować o nowych funkcjach, działach i usługach, dostępnych za pośrednictwem naszego serwisu.

Software

W dziale Software przeczytacie różnego rodzaju informacje dotyczące programów i kursów komputerowych wyprodukowanych przez naszą firmę oraz przez firmy partnerskie. Poza opisami poszczególnych programów w dziale Software znajdziecie ciekawe dodatkowe materiały do programów, a także dodatki i patche.

Dwa miesiące do matury

To już właściwie czas na ostatnie przygotowania, ale co zrobić, kiedy właśnie uświadomiłeś sobie, że matura tuż, tuż, a angielskie słówka i gramatyka zupełnie wyparowały Ci z głowy?
Patrycja WojsykKomentarze:02011-03-09 15:30

Matura z Expressem nie będzie problemem

Do matury coraz bliżej, uczniowie wciąż mają wątpliwości. Na pytania maturzysty Filipa dotyczące egzaminu z języka angielskiego odpowiada doradca metodyczny Express Publishing/ Egis – Alicja Cholewa-Zawadzka.
Express PublishingKomentarze:02011-03-08 15:30
Wczytywanie danych...