Johnny Depp, jeden z najlepiej zarabiających aktorów Hollywood, i Tim Burton, utalentowany reżyser filmowy, już od 9 lat tworzą zgrany duet, którego owoce pracy można podziwiać w kinach, oglądając „Edwarda Nożycorękiego” (ang. Edward Scissorhands), „Gnijącą pannę młodą” (ang. Corpse Bride) czy ostatni kasowy hit – „Alicję w krainie czarów” (ang. Alice in Wonderland). Teraz ci utalentowani przedstawiciele współczesnego przemysłu filmowego postanowili po raz kolejny połączyć siły i stworzyć już ósmy wspólny projekt. Tym razem Johnny Depp zagra jakże ostatnio popularnego wampira. Nie będzie to jednak byle jaka wampirza kreacja! Barnabas Collins, w którego rolę wcieli się Johnny Depp, jest 175-letnim przedstawicielem świata nocy. Jego pojawienie się w serialu Dark Shadows w 211 odcinku show przyniosło mu niesłychaną popularność, emisja trwała bowiem nieprzerwanie od 1966 do 1971!

Pierwsze klapsy na planie filmowym mają paść już w przyszłym roku, jak tylko Johnny Depp zakończy pracę nad zdjęciami do czwartej części „Piratów z Karaibów” (ang. Pirates of the Caribbean).

Cóż, jako wierna fanka wampirów z niecierpliwością czekam na ten film i już teraz wiem, kto zajmie pierwsze miejsce w kolejnym rankingu Top 10 Hottest Vampires

Katarzyna Owsińska2010-11-19 18:48:00
Nowy komentarz