|

FCE - First Certificate in English

First Certificate in English (FCE)egzamin z języka angielskiego organizowanym przez brytyjski Uniwersytet w Cambridge cieszy się coraz większą popularnością i renomą na całym świecie.
Rafał BielecKomentarze:02010-06-27 20:36

PET - Preliminary English Test

Preliminary English Test (PET) jest egzaminem z języka angielskiego sprawdzającym biegłość w posługiwaniu się językiem w codziennym życiu na poziomie średnio zaawansowanym. Jest to pierwszy (pod względem stopnia trudności) egzamin testujący szczegółowo wszystkie cztery kluczowe umiejętności językowe: pisanie, rozumienie tekstu czytanego, rozumienie ze słuchu i mówienie.
Rafał BielecKomentarze:02010-06-27 20:33

CAE - Certificate in Advanced English

Certificate in Advanced English (CAE) jest kolejnym pod względem zaawansowania, po najpopularniejszym FCE, certyfikatem potwierdzającym znajomość języka, który przyznawany jest przez brytyjski Uniwersytet w Cambridge.
Rafał BielecKomentarze:02010-06-26 19:50

CPE - Certificate of Proficiency in English

Certificate of Proficiency in English (CPE) jest trzecim pod względem trudności – po FCE i CAE – egzaminem potwierdzającym znajomość języka angielskiego, oferowanym przez Cambridge ESOL.
Rafał BielecKomentarze:02010-06-25 20:13

BEC - Business English Certificates

Business English Certificates (BEC) to zestaw trzech egzaminów, organizowanych przez Uniwersytet w Cambridge, których głównym celem jest sprawdzenie umiejętności posługiwania się językiem angielskim w miejscu pracy. Kursy przygotowujące do egzaminów zakładają wzrost poziomu języka angielskiego użytecznego w pracy, co może zostać dostrzeżone i docenione przez pracodawcę.
Rafał BielecKomentarze:02010-06-24 21:15

KET - Key English Test

Key English Test (KET) jest egzaminem organizowanym przez Uniwersytet Cambridge, testującym umiejętność posługiwania się językiem angielskim w codziennych sytuacjach na podstawowym poziomie.
Rafał BielecKomentarze:02010-06-08 21:06
Wczytywanie danych...