Serwis internetowy langloo.com wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają korzystanie z jego zasobów. Korzystając z serwisu wyrażasz jednocześnie zgodę na wykorzystanie plików cookies.
Rejestracja LanglooCUP
Jestem nauczycielem
Jestem uczniem
UWAGA: Jeżeli brałeś udział w Langloo CUP 2014 zaloguj się na swoje dotychczasowe konto, a następnie wejdź na tę stronę i zarejestruj się do Langloo CUP 2015 wypełniając kolejno pojawiające się pola. Po zarejestrowaniu do drugiej edycji, na czas konkursu, uczestnicy poprzedniej edycji Langloo CUP nie będą mogli korzystać z kursów w platformy Langloo.com. Po zakończeniu konkursu dostęp ten zostanie przywrócowny.
Jeżeli uczysz w więcej niż jednej szkole, wybierz jedną z nich.

Po rejestracji:
1) W każdej szkole utwórz przynajmniej jedną grupę dla uczniów, których masz pod opieką. Jako jej nazwę możesz wpisać np. klasę. Nazwy grup muszą być unikalne w ramach jednej szkoły. 

2) Dla danej grupy wygeneruj odpowiednią liczbę kodów uczestnictwa (tyle ile będzie uczestników) i rozdaj je swoim uczniom (każdemu po jednym). Jeśli uczniowie podadzą ten kod podczas rejestracji, zostaną automatycznie przypisani do danej grupy.
Po rejestracji dostępny będzie wkrótce test poziomujący. Jeśli go rozpoczniesz będziesz mieć trzy dni (72 godziny) na jego ukończenie. 

Pamiętaj! Aby wziąć udział w konkursie musisz wypełnić cały test poziomujący.

W każdej chwili możesz przerwać rozwiązywanie testu poziomującego. Po ponownym zalogowaniu rozpoczniesz jego wypełnianie od ćwiczenia, na którym skończyłeś poprzednią sesję.I jeszcze jedno - nie zapomnij o potwierdzeniu adresu e-mail linkiem jaki przyjdzie na Twoją skrzynkę pocztową, bez tej aktywacji nie będziesz mieć dostępu do testu poziomującego.


Wpisz kod uczestnictwa
Jeżeli chcesz uczestniczyć w konkursie grupowym i otrzymałeś(aś) od nauczyciela kod uczestnictwa wpisz go w pole poniżej.  
Znajdź Twoją szkołę:
   
Trwa wyszukiwanie miejscowości
Trwa wyszukiwanie szkół
Nieprawidłowa odpowiedź serwera

Znalezione szkoły
{{s.name}}
im. {{s.patron}}
{{s.city}} {{s.street}} {{s.number}}, {{s.postcode}} {{s.postcity}}Nie znaleziono szkół spełniających kryteria wyszukiwania

Akceptuję regulamin serwisu langloo.com Przeczytaj

Akceptuję regulamin konkursu Przeczytaj

Wybrana szkoła:
Twoja szkoła:
{{school.name}}
im. {{school.patron}}
{{school.city}} {{school.street}} {{school.number}}, {{school.postcode}} {{school.postcity}}

Twoja grupa:
{{group.name}}