Niespodzianka dla wszystkich fanów Dynastii – kultowej opery mydlanej z lat 80. i 90. Producenci serialu zdecydowali się na kinową ekranizację historii miłości pięknej Alexis i przystojnego Blake’a!

Emitowany w latach 1980 – 1989 serial Dynastia powraca w wersji kinowej! To z pewnością świetna informacja dla wszystkich tych, którzy przez lata z zapartym tchem śledzili losy złej Alexis, sympatycznej Krystal i przystojnego biznesmena, Blake’a Carringtona. Ociekający złotem i błyskotkami magiczny świat rodziny naftowych magnatów kusił i przyciągał przed telewizory miliony widzów, zarówno w Stanach Zjednoczonych, jak i w Polsce.

Nowa Dynastia nie będzie jednak remakiem serialu. Producenci, Esther i Richard Shapiro, tym razem przeniosą nas w lata 60., więc do czasów poprzedzających wydarzenia znane nam z serialu. Fabuła filmu będzie się opierała na rodzącym się dopiero uczuciu między młodym Blakiem i piękną, jeszcze skromną Alexis.

Niestety, ciągle jeszcze nie wiadomo, kto wcieli się w te kultowe postacie. Na razie producenci milczą, gdy pyta się ich o powrót na plan aktorów starszego pokolenia. Esther Shapiro zdradziła jedynie, że do roli Blake’a będzie szukała aktora z blond włosami i pięknymi, niebieskimi oczami, a do roli Alexis – brytyjską aktorkę lub aktorkę innego pochodzenia, która będzie dobrze naśladować brytyjski akcent.

Jak na razie wszystkim fanom [w tym i mnie ;-)] nie pozostaje nic innego, jak śledzenie rozwoju sytuacji i obstawianie odtwórców głównych ról. Jakie są Wasze typy?

Dla odświeżenia wspomnień proponuje jeszcze obejrzeć poniższe open credits Dynastii, czyli napisy pojawiające się na początku każdego odcinka.
KallinaKomentarze:22011-02-28 05:00:57
Nowy komentarz