Dla wszystkich tych, którzy zapisali się na egzamin FCE (First Certificate in English) w sesji zimowej – rozpoczynającej się już niebawem, bo 19. listopada, a trwającej do 12. grudnia – proponujemy sprawdzić swoje umiejętności z FCE Testbuilder wydawnictwa Macmillian. Jest to podręcznik zawierający cztery pełne, typowe dla egzaminu FCE zestawy ćwiczeń wchodzących w skład testu, z którymi zdający musi uporać na egzaminie w ciągu trzech godzin i czterdziestu pięciu minut.

Przygotowując się do egzaminu, warto sięgnąć po podręcznik FCE Testbuilder nie tylko ze względu na wspomniane zestawy egzaminacyjne, ale również ze względu na fakt, że można w nim znaleźć szczegółowo omówione modelowe odpowiedzi, a także dodatkowe porady dotyczące przygotowania się do egzaminu. Ponadto autorzy podręcznika skupiają się w nim na doskonaleniu tych umiejętności językowych, których opanowanie sprawia najwięcej problemów.

FCE Testbuilder kusi także bardzo przystępną ceną – można go kupić już od 76,99 zł. Polecamy go wszystkim tym, którzy się stresują zbliżającym się testem, a także tym, którzy podejście do egzaminu dopiero rozważają.

Katarzyna Owsińska2010-11-09 17:43:53