Chcielibyście zatrzymać na dłużej wspomnienia pięknych chwil spędzonych w walentynki? Google proponuje stworzenie unikalnej mapy miejsc, które odwiedziliście ze swoją drugą połówką.


Walentynki co prawda już za nami, ale poniedziałkowego dnia (i nocy…) z pewnością nikt nie chciałby zapomnieć. Z myślą o tych, którzy poza wspomnieniami chcieliby również mieć namacalną pamiątkę, Google udostępnił ciekawą stronę – Map Your Valentine (pol. Oznacz na mapie swoją walentynkę). Dzięki niej każdy zakochany za pomocą czerwonego serduszka (zdjęcie poniżej) może oznaczyć na mapie świata dowolnie wybrany obszar, tworząc oryginalną walentynkę. Oczywiście najlepiej serduszka wstawiać tam, gdzie byliście z aktualną drugą połówką, a miejsca, w których byliście ze swoją (swoim) ex radzimy sobie podarować 😉


zdj. Strona Map Your Valentine.
źródło: mapyourvalentine.com

Na stronie głównej Map Your Valentine znajduje się bardzo wymowne motto przedsięwzięcia:

Sometimes, what means the most isn’t something. It‘s somwhere.
Czasami to, co znaczy najwięcej, nie jest coś, tylko gdzieś.

Idealnym uzupełnieniem jest komentarz jednego z członków ekipy Mapy Google, Aarona Weissmana: „Miejsca potrafią być potężnymi wyzwalaczami emocji – począwszy od włoskiego lokalu w San Francisco, gdzie byliście na pierwszej randce, aż do pokoju, który wynajęliście wspólnie z przyjaciółmi w pobliżu jeziora Tahoe”. Mnie trudno nie zgodzić się z tym stwierdzeniem, a Wam?

Zamierzacie sporządzić mapę wyjątkowych, romantycznych miejsc?

Jakub PiaseckiKomentarze:22011-02-16 05:00:50
Nowy komentarz