Muzyczny talent dziesięciolatki z Atlanty budzi wielkie zainteresowanie w USA. Czy są ku temu powody? Czy ma ona szansę stać się kolejną młodą gwiazdą pokroju Justina Biebera? Oceńcie sami!

Stali czytelnicy naszego portalu z pewnością zauważyli, że bacznie śledzimy poczynania (prawie już 17-letniego!) idola nastolatek i fenomenu amerykańskiej sceny muzycznej – Justina Biebera, który w świecie show biznesu zaistniał dzięki filmom umieszczanym na YouTube. Niektórzy z Was pamiętają także o wspominanym przeze mnie Greysonie Chansie kolejnej młodej gwieździe YouTube, która dzięki aranżacji piosenki pt. Papparazzi Lady Gagi podpisała umowę z jedną z amerykańskich wytwórni muzycznych. A dziesięcioletnia Willow Smith? Wygląda na to, że ona też robi karierę, chociaż akurat jej było łatwiej – w końcu rodzice na pewno przyczynili się do sukcesu pociechy. Ale na tym nie kończy się nasz przegląd bardzo młodych artystów!


zdj. Heather Russell
źródło: www.allvoices.com

Ostatnio Amerykanie oszaleli na punkcie 10-letniej Heather Russell z Atlanty (zdjęcie powyżej), śpiewającej piosenki komponowane przez jej tatę-muzyka. Piosenka ich autorstwa – She Needs Love – którą Heather zadebiutowała, jest teraz w USA wielką sensacją. Niektórzy twierdzą nawet, że dziewczynka posiada talent na miarę Mariah Carey.

Aktualnie mała gwiazda rozpoczęła współpracę z Robem Fusari, producentem płyty Fame Lady Gagi. Mówi się, że to właśnie on podejmie się produkcji jej debiutanckiego albumu.

Czy Heather rzeczywiście zasługuje na takie zainteresowanie? Oceńcie sami – poniżej prezentujemy utwór She Needs Love
Katarzyna OwsińskaKomentarze:02011-02-27 05:00:57
Nowy komentarz