Jego piosenki znajdują się na szczytach list przebojów, autobiografia jest obowiązkową pozycją każdej jego fanki, a już niedługo na ekrany kin wchodzi film opowiadający o jego życiu – Never Say Never.

Długo zapowiadany film o życiu Justina Bibera niebawem będzie miał światową premierę! Tak, moi drodzy – już od 11 lutego w Stanach Zjednoczonych o przeszłości, obecnych przedsięwzięciach i planach młodego piosenkarza będzie można się dowiedzieć z kinowych ekranów. W filmie zatytułowanym Never Say Never zobaczymy nagrania z dzieciństwa Justina, usłyszymy komentarze jego współpracowników, no i oczywiście będziemy mogli podziwiać jego dokonania muzyczne – wszystko to w wersji 3D!

W założeniu produkcja ma być budująca i optymistycznie nastrajać do życia – przekaz jest wzmacniany przez motto przewodnie filmu: Never Say Never (pol. Nigdy nie mów nigdy), które pojawia się w nim wielokrotnie.


Plakat do filmu Never Say Never.
źródło: www.disneydreaming.com

Niestety, data premiery w Polsce nie została jeszcze ustalona. Wszystkim polskim fanom radzimy więc uzbroić się w cierpliwość. Mamy nadzieję, że warto 😉

Katarzyna OwsińskaKomentarze:22011-02-09 05:00:43
Nowy komentarz