Serwis internetowy langloo.com wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają korzystanie z jego zasobów. Korzystając z serwisu wyrażasz jednocześnie zgodę na wykorzystanie plików cookies.
Serwis językowy Langloo.com podejmie współpracę z osobami, które chcą rozszerzyć swoje doświadczenie zawodowe o współpracę z internetowym serwisem edukacyjnym.
Wirtualne praktyki 
Szukając wymarzonej pracy niezwykle ważnym atutem mogącym zaważyć na wyborze kandydata przez pracodawcę, są udokumentowane staże i praktyki. Mając to na uwadze serwis językowy Langloo.com od października 2012 roku uruchamia program wirtualnych praktyk, w których każda osoba interesująca się językiem angielskim i chcąca zdobyć doświadczenie we współpracy z internetowym serwisem edukacyjnym będzie mogła odbyć praktykę zawodową na odległość. W chwili obecnej do odbycia praktyk wirtualnych poszukujemy 30 osób. O szczegółach tej oferty dowiesz się tutaj.
 
Jak wygląda praktyka 
Praktyka wirtualna polega na czasowym wykonywaniu określonych działań na rzecz serwisu, w zamian za pomoc przy realizacji tych zadań. Każdy praktykant otrzymuje swojego zdalnego opiekuna, który określa zakres zadań wykonywanych przez praktykanta, sprawdza jakość wykonanej pracy, poprawia prace praktykanta, a także szkoli praktykanta w zakresie jakości wykonywanych przez niego zadań. Wszystkim naszym praktykantom wystawiamy oficjalne certyfikaty poświadczające odbycie praktyki.
Kto może aplikować o praktykę wirtualną 
Do praktyk wirtualnych kwalifikujemy osoby znające język angielski co najmniej na poziomie średniozaawansowanym, potrafiące i lubiące pisać po polsku i angielsku i mające co najmniej 17 lat. Ważne jest, aby osoba aplikująca miała świadomość, że praktyka jest dobrowolna i bezpłatna i jej celem jest nabycie przez praktykanta określonych kompetencji pracowniczych. Każda aplikacja o odbycie praktyki wirtualnej jest szczegółowo analizowana. Z wybranymi kandydatami telefonicznie skontaktuje się nasz koordynator i omówi warunki i zakres praktyki. Każda praktyka trwa od 3 do 6 miesięcy. Wybranym, najlepszym kandydatom zaproponujemy stałą współpracę na zasadach komercyjnych.
Jakie będę miał korzyści z odbytej praktyki wirtualnej? 
Przede wszystkim uzyskacie nowe kompetencje pracownicze w zakresie pisania i edycji tekstów, kontaktu z innymi użytkownikami, tworzenia bieżącej oferty serwisu. Każdy praktykant otrzyma oficjalne poświadczenie odbycia praktyki, które będzie dokumentem cenionym przez każdego przyszłego pracodawcę. Zapraszamy do odbycia wirtualnej praktyki w langloo.com.


Zdobywaj doświadczenie z Langloo!