Serwis internetowy langloo.com wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają korzystanie z jego zasobów. Korzystając z serwisu wyrażasz jednocześnie zgodę na wykorzystanie plików cookies.
Serwis językowy Langloo.com stale współpracuje merytorycznie z wieloma firmami, instytucjami, wydawnictwami i szkołami w Polsce i na świecie. Współpraca ta obejmuje różne dziedziny działalności, a liczba naszych Partnerów z roku na rok wciąż się zwiększa. 
W tym miejscu chcieliśmybyśmy serdecznie podziękować za współpracę i zaufanie mając nadzieję, że również w przyszłości nasi Partnerzy będą nas wspierać w propagowaniu idei nauki języka angielskiego.


 PARTNERZY MERYTORYCZNI


       
Uniwersytet Santa Clara (Santa Clara, Kalifornia) jest najstarszą uczelnią wyższą w Kalifornii, założoną w 1851 roku. Na łamach serwisu Langloo, w dziale Czytanki, znajdziecie artykuły z internetowego magazynu tego uniwersytetu The Santa Clara, z serii Personal Advice Corner, które polecamy szczególnie ze względu na ciekawy, młodzieżowy język, którym są pisane. Nevada Magazine to amerykański magazyn wydawany regularnie co dwa miesiące od ponad 70 lat. Na jego łamach publikowane są przede wszystkim artykuły dotyczące stanu Nevada. Na łamach Langloo, w dziale Czytanki, Nevada Magazine publikuje przede wszystkim artykuły promujące najciekawsze atrakcje turystyczne regiony oraz legendy krążące wokół Las Vegas i innych miast hazardu. State Press Magazine to akademicki magazyn internetowym redagowany przez studentów Arizona State University - jedną z najpopularniejszych publicznych uczelni wyższych w Stanach. Na łamach Langloo, w dziale Czytanki, można znaleźć artykuły pisane przez studentów ASU redagowane pod okiem wykładowców z wydziału dziennikarstwa. The Guardian jest niezależną studencką internetową gazetą redagowaną przez studentów University of California z San Diego (UCSD), będącego częścią Uniwersytetu Kalifornijskiego. UCSD zajmuje siódme miejsce w rankingu najlepszych publicznych uniwersytetów amerykańskich.


PARTNERZY BIZNESOWI


   

CentrumRekrutacyjne.pl to serwis internetowy udostępniający narzędzia umożliwiające dotarcie do sprecyzowanej grupy klientów. Na stronach serwisu można znaleźć cenne informacje, m.in. na temat budowania wizerunku pracodawcy, szukania pracy, zmian w prawie pracy i ubezpieczeniach społecznych czy też trendów w zarządzaniu zasobami ludzkimi i psychologii pracy.

Miesięcznik „Praca za Granicą” oraz należący do niego portal www.pracaizycie.pl to największe w Polsce źródła informacji na temat zagranicznych rynków zatrudnienia. Na ich stronach można znaleźć nie tylko fachowe porady dotyczące życia na emigracji, ale również tysiące sprawdzonych ofert pracy.