Serwis internetowy langloo.com wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają korzystanie z jego zasobów. Korzystając z serwisu wyrażasz jednocześnie zgodę na wykorzystanie plików cookies.
Langloo.com to internetowy serwis edukacyjny oraz platforma e-learningowa przeznaczona dla wszystkich tych internautów, którzy są zainteresowani nauką języka angielskiego oraz doskonaleniem znajomości tego języka.
W langloo.com każdy użytkownik, niezależnie od wieku oraz stopnia zaawansowania, znajdzie coś dla siebie - pełne kursy językowe dla wszystkich poziomów - od poziomu początkującego A1, aż do poziomu zaawansowanego C1, napisane prostym językiem omówienie całej gramatyki angielskiej wraz z interaktywnymi ćwiczeniami sprawdzającymi, ciekawe czytanki po polsku i angielsku zawierające wyjaśnienia słów trudniejszych, a także system nauki słownictwa, wiele różnych nagrań dźwiękowych, omówienia co bardziej skomplikowanych konstrukcji leksykalno-gramatycznych itp. Langloo.com to również interaktywna społeczność wszystkich tych, którzy uczą się języka angielskiego oraz chcą nadal rozwijać swoje kompetencje w znajomości tego języka.

Jako redakcja serwisu obiecujemy dołożyć wszelkich starań, aby dostarczana przez portal i platformę językową wiedza stała się dla Was kluczem do sukcesu - a sukcesem jest dobra znajomość języka angielskiego. Zapraszamy do nauki i życzymy samych sukcesów w poznawaniu języka angielskiego.